Výroba a příprava kvalitních reklamních polepů

Polepy realizujeme na základě dlouhodobé zkušenosti z osvědčených a vybraných materiálů od mezinárodně ověřených špičkových dodavatelů. Vybíráme nejlepší fólie, jak pro velkoplošný tisk, plotrové fólie, či fólie pro wrap a tvarové polepy.

Kvalitní a profesionální vystupování Vaší společnosti v očích zákazníka dlouhodobě zastupuje označení firemního majetku reklamními polepy. Naše společnost realizuje v rámci Českých Budějovic, Jihočeského kraje, ale i po celé republice reklamní polepy pro velké korporátní zadavatele, ale i malé firmy, či jednotlivce. Jsme schopni rychle a kvalitně realizovat a naplnit veškeré požadavky zákazníka a zhmotnit jeho představu o vystupování společnosti. Polepy realizujeme na základě dlouhodobé zkušenosti z osvědčených a vybraných materiálů od mezinárodně ověřených špičkových dodavatelů. Vybíráme nejlepší fólie, jak pro velkoplošný tisk, plotrové fólie, či fólie pro wrap a tvarové polepy.

Tyto polepy realizuje proškolený team aranžérů s dlouholetou praxí v oboru reklamy. Dbáme na rychlou a efektivní práci. Jsme si vědomi hodnoty zákazníkova majetku a snažíme se ho v co nejmenší možné míře blokovat samotnou realizací polepu. Individuální přístup ke každému projektu a poradenství v oboru reklamy a propagace je samozřejmostí. Spokojený zákazník je pro nás ten, pro kterého dokážeme jednoduše, efektivně a za příznivou cenu zpracovat označení a firemní polepy, aniž bychom ho nějak výrazně zdržovali od jeho práce. Díky našemu přístupu se k nám zákazníci vracejí a to je pro nás hnacím motorem.

REKLAMA CB Reklamní polepy

Realizace reklamy a reklamních polepů znamená:

  • práci odborného a proškoleného týmu aranžérů, elektrikářů, tapetářů, tiskařů, atd.
  • dlouholeté zkušenosti v oboru
  • používání kvalitních a profesionálních nástrojů a přístrojů pro instalaci reklamy.
  • výškové instalační práce, práce z vysokozdvižné plošiny, či lešení
  • instalaci v přesně domluvený termín po vzájemné dohodě
  • vlastní doprava realizátorů reklamy a odvoz rozměrných reklamních nosičů dodávkou
  • zaměření projektu přímo v místě realizace zakázky
Reklamní polepy