Potisk reklamního textilu - potisk firemního oblečení

Pokud se zakázky Vaší firmy realizují přímo u klienta působí profesionálním dojmem pokud zaměstnanci firmy pracují v jednotně označeném firemním oblečení. Nabízíme firmám označení textilu na míru.

Oblečení může buď klient dodat z vlastních zásob či od vlastního dodavatele, nebo nabízíme katalogy dodavatelů textilu, ze kterých si vybere každý. Postupujeme tak, že nejprve vypracujeme na základě zadání grafický návrh označení a vybereme společně nejvhodnější možný typ tisku. Ne pro každý materiál textilu je vhodný každý typ označení.

Díky dlouholeté praxi dokážeme zákazníka nasměrovat a případně rovnou vytvořit návrh označení tak, aby byl i realizovatelný s vybraným oblečením a typem dokončení. Mezi nejčastější typy označení malého množství kusů v jedné zakázce patří plotrovaná a nažehlovaná fólie Flock, tisk na zažehlovací fólii. Pokud je označovaných jednotek textilu více, nabízíme výšivku, přímý tisk, či sítotisk.

REKLAMA CB Reklama na textil

Potisk textilu je možný na: trika, košile, polo košile, mikiny, bundy, kalhoty, vesty, rozlišovací vesty, atd.

K reklamě na textil zajištujeme dodání a výběr textilu od kvalitních a prověřených dodavatelů s dlouholetou tradicí výroby reklamního textilu.

Metody označení potisku textilu:

  • označení malých nákladů textilu (do 30ks v jednom designu): nažehlovací fólie flock a flex, plotrovaná nažehlovací fólie, přímý tisk
  • označení velkých nákladů (od 30ks v jednom designu): přímý tisk, sítotisk, výšivka
Reklama na textil