Malby fasád, interiérů, restaurací, dětských pokojů...

Logo namalované na fasádu působí jako ruční práce a má hodnotu i jako řemeslné dílo. Dokážeme umístit na fasádu grafiku v libovolných velikostech a rozměrů, včetně velkorozměrných návrhů. Malujeme také interiéry, restaurace, dětské pokoje apod.

Naše reklamní společnost se jako jedna z mála stále specializuje na malby reklam exteriérovými barvami na fasády objektů. Z realizací maleb přímo na fasádu se v poslední době často upouštělo především kvůli jednoduchosti a nízkým nákladům například na vyvěšení PVC banneru. Malby reklamy, log či nápisů přímo na fasádu jsou svou jednoduchostí a čistotou provedení nadčasové a v některých případech přímo vyžadované památkáři.

Logo namalované na fasádu zároveň stále působí jako ruční práce, kterou nelze objektivně zpracovat strojově a má tedy hodnotu i jako řemeslné dílo. Jsme zároveň schopni realizovat i velké nápisy ve výškách, jako jsou označení ulic a čísla panelových domů. Zároveň dokážeme zpracovat výzdobu zdí interiérů restaurací, dětských pokojů, historických objektů, atp. Limitem je jen Vaše představivost a velikost zdi.

REKLAMA CB Malby