Magnetické samolepky & magnetické polepy

Potřebujete vozidlo označit pouze krátkodobě a při nejrůznějších příležitostech polep jednoduše odstranit a provozovat vozidlo bez označení?

Přijde Vám standardní označení vozidla samolepícími fóliemi příliš invazivní či dlouhodobé? Potřebujete vozidlo označit pouze krátkodobě a při nejrůznějších příležitostech polep jednoduše odstranit a provozovat vozidlo bez označení? K tomu Vám mohou ideálně posloužit reklamní polepy umístěné na magnetickém podkladu. Polep jednoduše na vozidlo, či jiný kovový povrch umístíte sami s pokud ho nevyužíváte, můžete ho sundat a uschovat pro další použití. Magnetické samolepky nejčastěji využívají například taxislužby, servisní a zásahová vozidla, nebo firmy, kde vozidla slouží po pracovní době i k soukromým účelům.

Magnetické samolepky můžou být zároveň i hezkým dárkem pro Vaše blízké. Z Vašich fotografií můžeme připravit i malé magnetky, které si můžete umístit například na lednici a budou Vám tak stále připomínat nezapomenutelné okamžiky, mnohdy lépe než fotografie vytisknuté a uschované ve fotoalbu. Magnetické samolepky z Vašich fotografií pro Vás můžeme připravit v libovolných velikostech a počtu. Pro přesné zadání zakázky nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Rádi Vám poradím a doporučíme optimální postup.

REKLAMA CB Magnetické samolepky