Design provozoven obchodů, interiérů, polepy výloh, 3D plastická loga

Dokážeme Vám navrhnout a zrealizovat budoucí podobu Vaší nové provozovny. Realizujeme i franšízové provozy s přesně zadaným schématem uspořádání a předepsaným výběrem materiálů. Umíme zajistit 3D vizualizace.

Do námi nabízených služeb spadají také návrhy a realizace interiérů a exteriérů, provozoven a obchodů. Dokážeme Vám navrhnout a zrealizovat budoucí podobu Vaší nové provozovny. Zároveň realizujeme i franšízové provozy s přesně zadaným schématem uspořádání a předepsaným výběrem materiálů. V ideálním případě rozpracujeme zákazníkovu představu do 2D nebo 3D vizualizace. Následně podle zaměřené dokumentace provozovny vypracujeme rozpočet realizace.

Po doladění těchto kroků přistoupíme k montáží reklamy v místě a v domluveném termínu tak, aby mohl zákazník v co nejkratší možné době zahájit provoz. V interiérech používáme různé materiály, ať už 3D plastická loga, zakázkové tapety s vlastním motivem, malby přímo na zeď, orientační polepy uspořádání zboží. V exteriéru nejčastěji využíváme světelné či nesvětelné výstrče nad průčelím provozu, plastická loga či polepy výloh. Vždy se snažíme výslednou prezentaci sladit s tématem provozu a zákazníkovou představou.

REKLAMA CB Design obchodů, polepy výloh

Jak probíhá design a označení Vaší provozovny:

  • provozovnu nebo označované plochy na místě zaměříme
  • společně se zákazníkem vybereme vhodné materiály, provedení a postupy označení vybraných míst
  • vypracujeme návrh a podle zákazníkových představ provedeme korektury a schválíme společně finální podobu
  • zašleme vizualizace a nacenění výroby
  • domluvíme vhodný termín instalace
  • realizujeme projekt přesně podle schválených návrhů
Design obchodů, polepy výloh